Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trpísty - Studánka A. 3 : 1 (1 : 1)

 

Trpísty – Studánka A. 3:1


 

          V neděli 6.5. jsme přivítali na našem hřišti druhý tým tabulky – Studánku. Čekal nás jeden z nejtěžších soupeřů a to se také potvrdilo. Hosté do zápasu „vlétli“ ve vysokém tempu a prvních cca.15 minut měli míč na svých kopačkách mnohem častěji než my a také si vytvořili územní převahu. Naši hráči, povzbuzeni předchozími třemi vítězstvími, však přistoupili k utkání zodpovědně a aktivní hrou nedovolili soupeři vytvořit si stálý tlak. Naopak. Díky důslednému bránění a důraznému napadáním se hra postupně vyrovnala a šance na vstřelení gólu si vytvářeli oba týmy. První branka zápasu padla ve 39. minutě a vstřelil jí Kuba Wintrle. Bohužel ve 43. minutě se soupeři podařilo vyrovnat a do šaten se šlo za stavu 1:1.
          Nástup do druhého poločasu vyšel mnohem lépe našim sokolíkům. Už ve 49. minutě se krásnou střelou z 18. metrů prezentoval Radek Šedivý. Po tomto gólu pokračovali sokolíci v aktivní hře a vytvářeli si i další šance. Jednu z nich proměnil v 69. minutě svým druhým gólem v utkání Kuba Wintrle. Soupeř však ještě utkání nevzdával a zvýšeným úsilím se snažil utkání ještě zdramatizovat. Naše obrana, včetně gólmana, však pracovala bezchybně a tak utkání skončilo 3:1.

Byl to jeden z nejhezčích zápasů sezony a to díky oběma týmům, které předvedli velice kvalitní výkon a utkání se určitě muselo líbit i divákům.