Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trpísty - Damnov B. 4 : 1 (3 : 1)

11. 4. 2011

     Krásné jarní počasí a výhry v předchozích dvou kolech přilákaly na hřiště v Trpístech hodně diváku, kteří očekávali, že trpístští sokolíci potvrdí roli favorita tohoto zápasu a získají na domácí půdě další tři body.
     Avšak prvních 20 minut byla hra přinejmenším vyrovnaná. Naši hráči se jen těžko prosazovali ve středu hřiště, kde je velice rychle a důrazně napadali záložníci Damnova. V průběhu těchto prvních dvaceti minut se útočníci obou mužstev dostávali na dostřel soupeřovi branky pouze sporadicky. Do první opravdu slibné šance se dostali naši hráči ve 21. minutě a dokonale jí využili. Po dokonalém vyšachování domácí obrany, kdy si na hranici malého vápna dvakrát vyměnil  míč Martin Hyťha s Radkem Šedivým se prvně jmenovaný poprvé trefil do sítě hostů. Po tomto gólu získali naši hráči větší jistotu a postupně získavali herní i územní převahu, která vyústila v další gól v síti brankaře hostů. Ve 33. minutě zvyšoval na 2:0 Honza Křelovec. Zápas se vyvíjel plně v režii našich hráčů, ale ve 38. minutě došlo k nedorozumění v naší obraně a Damnov toho využil (2:1). Tento kontaktní gól mohl zkomplikovat cestu našich hráčů za tolik potřebnými body. Naši hráči ale nadále bojovali velice dobře a těsně před koncem poločasu se do breaku dostal Kuba Wintrle. Na hranici pokutového území byl však faulován brankářem hostů, který za tento zákrok dostal červenou kartu. Z následného přímého kopu dal svůj druhý gól v tomto zápase Martin Hyťha (3:1).
     V druhém poločese se dalo očekávat, že hosté zaberou a pokusí se ještě výsledek tohoto zápasu zkorigovat. Ale jejich výkon měl spíše klesající tendenci a naši hráči si účelnou a aktivní hrou hlídali vývoj zápasu. Navíc se v 72. minutě, po špatně zahraném offside systému hostů, dostal do úniku Lukáš Horváth a po čtvrté v tomto zápase se fanoušci domácích mohli radovat z gólu. Po této brance se utkání už pouze dohrávalo a trpístští sokolíci získali zaslouženě 3 body.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář