Jdi na obsah Jdi na menu
 


St. Sedliště - Trpísty 1 : 1 (0:0) PK 1 : 2

18. 4. 2011

     Dalo se očekávat, že sobotní zápas ve Starém Sedlišti bude náročný - a také byl! A možná víc, než jsme si představovali. Naší hru také ovlivnily zranění obou našich středních záložníků, které si přinesli z minulých zápasů.
     V prvních patnácti minutách měli domácí hráči mírnou herní i územní převahu. Postupem času se však hra přesunula více na polovinu domácích. Bohužel jsme si vlastními chybami a nepřestnostmi v rozehrávkách nedokázali vytvořit souvislejší tlak. Spíš naopak. Díky těmto nepřesnostem a špatnými přihrávkami jsme několikrát umožnili soupeři, aby nebezpečně ohrozil naší branku. Z jednoho z útoků domácích také vznikla první jistá gólová šance pro domácí. Ve 30. minutě zápasu se v našem pokutovém území dostal do souboje o míč Míra Dvořák a domácí útočník se, po nepatrném kontaktu, velice ochotně poroučel k zemi. Rozhodčí to však posoudil jako faul a tak se kopal pokutový kop. Domácí exekutor však 's přehledem' přestřelil naší branku. Do poločasu se hra přesouvala z jedné strany na druhou s tím, že oba týmy si vytvořily několik slibných šancí.
     V polovině prvního poločasu musel ze hry odstoupit Radek Šedivý. |Po prvním poločase musel kvůli zranění odstoupit také Martin Hyťha. A na hře to bylo docela hodně vidět. Našemu týmu nepomohlo ani to, že v 50. minutě byl za napadení Jardy Kubašty vyloučen jeden z hráčů domácích. A dokonce ani to, že o 10 minut později musel po druhé žluté kartě do sprch další z domácích hráčů. Nemůžu říct, že by se naši hráči nesnažili, ale díky už zmiňovaným nepřesnostem jsme nebyli schopni využít dvojnásobnou přesilovku. Nějaké šance jsme si sice vytvořili, ale gól jsme nedali. V posledních deseti minutách se naopak začali osmělovat domácí a z rychlích breaků  několikrát nebezpečně ohrozili naši branku. Jeden z těchto rychlých výpadů se však domácím vyplatil. V 90. minutě Renda Táborků v pokutovém území fauloval útočníka domácích a sudí odpískal už druhou penaltu. Tentokrát se domácí střelec nemýlil a bylo to 1:0 pro domácí. V té chvíli si už asi všichni mysleli, že je zápas rozhodnut, ale hned z rozehrávky se ke střele dostal Honza Křelovec a po chybě domácího brankáře se k dorážce dostal Míra Burda a vyrovnal na 1:1. Tímto výsledkem skončila i normální hrací doba. Pokutové kopy domácím hrubě nevyšli. Jejich první střelu chytil Honza Berta a třetí penaltu poslal střelec asi metr vedle branky. z naší strany se s přehledem trefil do branky Kuba Wintrle a Renda Táborek.
     Tento zápas byl z naší strany opravdu nepovedený. Tolik špatných přihrávek a dalších jiných chyb jsem z naší strany neviděl už velice dlouho. Je ale také pravda, že naši hráči se celý zápas snažili utkání strhnout na svou stranu a zápas nevypustili. Musím však také říct, že kladné hodnocení za velice dobrý výkon si zaslouží asi jen Honza Berta, který vychytal několik šancí domácích a celý zápas držel naši šanci na bodový zisk.

                                                                                                                       Kubašta S.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář