Jdi na obsah Jdi na menu
 


zisk nebo ztráta?

7. 4. 2008
Důležitý bod!!!

V neděli 6.4. naši hráči získali důležitý bod!

Po sedmnácti minutách náš tým prohrával 0:2. První gol padl po rohovém kopu a druhý (asi dvě minuty po té) z pokutového kopu.V tu dobu bych na náš tým nevsadil ani pětník.Postupně se ale hra vyrovnala.A už ke konci prvního poločasu si naši hráči vytvořili několik slibných šancí.

Druhý poločas začali naši hráči excelentně! Hned ze začátku druhé půle jsme si vytvořili tlak,který krásnou střelou z otočky završil gólem Kuba Wintrle.Pár minut poté sudí neodpískal jasnou ruku soupeře v jeho pokutovém území .Naši borci však pokračovali v nasazeném tempu a postupně soupeře prakticky vymazali ze hry.A to také vedlo ke vstřelení druhého gólu do branky Damnova(opět Kuba Wintrle).Navíc nám pomohla červená karta,kterou dostal jeden z útočníků soupeře.Bohužel se nám již ale nepodařilo vstřelit další branku.Hostům se dařilo úspěšně blokovat střely našich hráčů.Ke konci zápasu ještě dvakrát zahrozil soupeř,ale ke změně výsledku už nedošlo.Pokud vezmeme v úvahu to,že Damnov na podzim na svém hřišti porazil Sokol Trpísty 7:0 je pro nás bod za remízu úspěch.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář